Gizlilik Politikası
 
Okul16.com’un temel yaklaşımı, toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasıdır.
 
Üye olurken verilen bilgilere yalnızca ilgili üye ulaşabilir ve bu bilgileri yalnızca üye değiştirebilir.
 
Üye, Okul16 internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.
 
Okul16.com`dansize gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız e-posta içerisinde yer alan linke tıklayabilirsiniz.
 

Üyeler, istedikleri zaman üyelikten  ayrılabilir.
 

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.
 

Üye bilgileri,Okul16.com içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Okul16 çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Okul

16.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir.Üye bilgileri, hukuki zorunluklar haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.
 

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının okul16.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.
 

Okul16.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Okul16.com`dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, Okul16.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.
 

Okul16.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler, site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.
 

Okul16.com’dayayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.
 

Üye,info@okul16.com adresine e-posta atarak veri kullanımı/işlenmelerini ve/veya iletişimleri her zaman için durdurulmasını talep edebilir.
 

Üye talep ederse, üyenin Okul16.com hesabıyla ilişikili e-posta adresine gönderilen promosyon/kampanya e-postası içerisinde bulunan "kampanya ve duyuru e-postalarını almak istemiyorum" linkine tıklayarak kampanya bildirimi hizmetinden ayrılabilir.
 

Üye, üye formunu doldurma işlemini bitirdiği andan itibaren "Gizlilik ve Güvenlik Politikasını" okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 
 
Kurumsal Alışveriş Bizi Takip Edin İletişim
       

Okul16.com Nedir?
İletişim Bilgileri
Firmamız Hakkında
Hesap Numaralarımız

Mesafeli Satış Sözleşmesi
Kişisel Verilerin Korunması
Garanti ve İade Şartları
Sipariş Kargo Takip
Gizlilik Politikası
Aydınlatma Metni

     

SENTEZ YAYIN VE DAĞITIM TİC. VE SAN. A.Ş.
Cumhuriyet Cad. Eski Tahıl İçi Sok. No:5
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 225 11 80
E-Posta : sentez@sentezdagitim.com.tr