Okul16 Nedir?
 

Okul16.com,Sentez Yayın ve Dağıtım A.Ş.’nin tescilli markası olup, okulunuzdaki öğrencilerinizin, eğitim ve öğretim dönemi öncesinde kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen özel okullara yönelik tasarlanmış alışveriş sitesidir.

Okul16.com’un hedefi nedir?

Okul16.com velilerinizin okullarda ki kitap stantlarına ve kitap satış noktalarına gitmeden, öğrencinizin ilgili sınıfındaki kitap ve kırtasiye ürünlerini web sitemiz üzerinden kolayca ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapılmasına olanak sağlar.

Okul16.com nasıl çalışır?

Okul tarafından oluşturulmuş kitap-kırtasiye listeleri ve öğrenci bilgileri Okul16.com’a tamamen güvenilir bir şekilde yüklenilir. Ürünlerin fiyatlandırılması yapılır ve veliler için alışverişe hazır hale getirilir.

Velileriniz, öğrencisine ait bilgiler ile Okul16.com’a giriş yaparak, öğrencisinin kendi sınıfına ait kitap ve kırtasiye listesine ulaşır. Listede bulunan ürünleri seçip, adres ve ödeme bilgilerini girdikten sonra alışverişini bitirir. Yapılan alışveriş firmamız tarafından ücretsiz kargo ile belirtilen adrese gönderilir.

 
 
Kurumsal Alışveriş Bizi Takip Edin İletişim
       

Okul16.com Nedir?
İletişim Bilgileri
Firmamız Hakkında
Hesap Numaralarımız

Mesafeli Satış Sözleşmesi
Kişisel Verilerin Korunması
Garanti ve İade Şartları
Sipariş Kargo Takip
Gizlilik Politikası
Aydınlatma Metni

     

SENTEZ YAYIN VE DAĞITIM TİC. VE SAN. A.Ş.
Cumhuriyet Cad. Eski Tahıl İçi Sok. No:5
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 225 11 80
E-Posta : sentez@sentezdagitim.com.tr